O mně

Ahoj jmenuji se Barbora Daňková a stojím za svojí značkou B-cake. Jak velice ráda říkám, B-cake je moje dítě :-). B-cake jsem založila v červenci 2014, kde jsem chtěla na facebooku sdílet se svými kamarády a pár fanoušky svoji vášeň pro pečení. Najednou tu sedím, píši něco o sobě a vytvářím web pro svoje zakázkové pečení.

V roce 2014 jsem se zúčastnila soutěže o nejlepší cupcake v Brně i v Praze a byla jsem úspěšná jak u nás v Brně tak i v Praze ( 1. a 2.místo). Nyní peču velice stylové a jedinečné dorty, zdobené čerstvými jedlými květy, makronkami, ovocem, pusinkami, čokoládou. Zastávám jediné pravidlo – hlavně ne žádná potahovaná hmota. Dále peču různé mini dezerty na svatby, narozeninové oslavy a cateringy. Ve své výrobně používám jen čerstvé a kvalitní suroviny, margarín a různé věci z prášku u B-cake rozhodně nenajdete.

V práci mám ráda pohodovou atmosféru a hlavně jedno důležité pravidlo a to bake with love, jak jsem již několikrát řekla, bez toho to prostě nejde.

V současné době si plním svůj dortíkatý sen a peču jednu krásku za druhou!

Tímto bych chtěla hlavně poděkovat svoji rodině a kamarádům, kteří mě v moji práci podporovali a stále podporují do další práce, I když to nebylo a není někdy lehké.